Gizlilik Politikası

Lilabella.com üyelerinden talep ettiği kişisel bilgilerin gizliliğini korumayı ve Kullanıcı Sözleşmesi ve Kuralları’nda belirtilen kurallar ve amaçlar dışında kulanılmayacağını, kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını garanti eder. Bu bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin gönderimini sağlamak, fatura etmek, yeni açılacak butikleri ve kampanyaları duyurmak için kullanılır.

Butikler, üyelere günlük e-bültenler yoluyla duyurulacaktır. Lilabella.com üyeleri, dilediği zaman bülten alımını durdurabilir veya tekrar başlatabilir.

Lilabella.com, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek ve üyelerinin ihtiyaçlarıyla uyum içinde butikler oluşturabilmek için site kullanımı sırasında ziyaretçilerinin hareket ve tercihlerini kaydetmekte ve analiz etmektedir. Bu istatistikler Lilabella.com faaliyetleri dışında kullanılmaz.

Satın alma sırasında kullanılan kredi kartı bilgileri Lilabella.com üyesinin bilgisayarı ve ilgili banka arasında kurulan direk bağlantıyla, sektör standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 bit şifrelenerek iletilir ve hiç bir şekilde Lilabella.com sunucularında tutulmaz.


Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.