İade Şartları ve İade Formu

Butik kapandıktan sonra siparişimi iptal edebiliyor muyum?
Butik kapandıktan sonra siparişinizi iptal edemezsiniz, ancak ürün size ulaştıktan sonra "iade" işlemlerini başlatabilirsiniz.

 

Satın aldığım ürünü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?
Ürününüz elinize ulaştığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. 7 iş gününü geçen durumlarda maalesef iade talebiniz kabul edilememektedir. İade talebinizi "İade, Öneri ve Talep Formu"nu kullanarak bize ulaştırdığınızda, size konuyla ilgili bir geri bilgilendirme e-maili gönderilecektir.
Ürün faturası bireysel olarak hazırlanmış ise satın almış olduğunuz ürünü, eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve yeniden satılabilirliği bozulmamış haliyle ve fatura arkasında bulunan "İade Ürün Formu"nu doldurarak dağıtım ve lojistik çözüm ortağımız Yurtiçi Kargo ile Lilabella adresine göndermeniz gerekmektedir.
Ürünün faturası kurumsal olarak hazırlanmış ise kurumun düzenlemiş olduğu kargo payı hariç, ürün birim Fiyatı + KDV şeklindeki iade faturası da ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası düzenlenmeyen ürünler için iade işlemi yapılamamaktadır.

 

7 iş gününü aşan durumlarda neden iade alınmamaktadır?
Tüketici Kanunu’nda bulunan Sebep Göstermeden Cayma Hakkı ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 7 iş günü ile sınırlıdır.

 

Hatalı çıkan ürün ile ilgili iade işleminde ne yapmam gerekmektedir?
Tüketici Kanunu’nda ürünü herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğinizde iade süresi ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 30 gündür. İade edeceğiniz ürün ile ilgili şikâyetinizi bize mutlaka e-mail yolu ile iletmelisiniz, bu işlemden sonra, size konuyla ilgili geri bilgilendirme maili gönderilecektir ve ürünün iade alınıp alınamayacağını ile ilgili süreç başlatılacaktır. Hatalı ürünle ilgili yapılan incelemede kullanıcı hatası tespit edilmemesi durumunda ürün için alınan bedel tarafınıza geri ödenmektedir.

 

Ürün İade Formu için tıklayınız.


Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.